News 

11.12.2009 - Přednášeli jsme na konferenci Očekávaný vývoj realitního trhu a developerských projektů

Naši odborníci přednášejí na seminářích Unie i oborových konferencích partnerů. V rámci vzdělávacích aktivit se např. 2. prosince 2009 zúčastnili konference Očekávaný vývoj realitního trhu a developerských projektů v brněnském hotelu Holiday Inn.
Cílem účasti právních specialistů Unie na konferencích je prezentovat podnikatelům z nejrůznějších oborů principy rozhodčího řízení a výhody, které jim jeho využívání v rámci správy pohledávek a řešení problémů s dlužníky může přinést. Tato aktivita je součástí dlouhodobého úsilí Unie zvyšovat povědomí ekonomicky činné veřejnosti o mimosoudních metodách řešení majetkových sporů, přispívat k předvídatelnosti spravedlnosti a podporovat podnikatele při jejich snaze domoci se svého práva.
Pokud uvažujete o zavedení rozhodčího řízení nebo se třeba zatím chcete pouze dozvědět více o jeho fungování, zúčastněte se některé z konferencí, jejichž partnerem Unie je (více informací: http://www.konference.org), nebo se zaregistrujte přímo na některý z našich seminářů či workshopů (veškeré informace naleznete na http://www.urmr.cz/vzdelavani/vzdelavaci-program).


Přiložené fotografie:

Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké fotoZpět >>Unie pro rozhodčí a mediační řízení ČR, a.s., Cejl 91, 602 00 Brno

telefon: +420 545 242 592 - e-mail: info(at)urmr.cz - web: www.urmr.cz

Úvod - O nás - Rozhodčí řízení - Mediace - Vzdělávání - Kontakt - Všeobecné obchodní podmínky - Mapa stránek